Способи доставки

Склад Нової Пошти

Якщо товар є в наявності на нашому власному складі у Дніпрі чи Києві, то він буде надісланий Вам у день вашого замовлення, якщо Ви оформили замовлення у робочий час до 12 години дня. І наступного робочого дня, якщо Ви оформили замовлення після 12 години дня.

Робочий час: Понеділок – п'ятниця з 9:00 до 18:00.

Якщо товар доступний під замовлення з віддаленого складу, терміни доставки уточнить менеджер по телефону.

При доставці на склад транспортної компанії «Нова Пошта» можна обрати два варіанти оплати.

1. Післяплати — Ви оплачуєте при отриманні товару. Якщо товар Вам не підійшов, Ви можете відмовитись від його покупки на місці. Нова Пошта стягує плату в 2% від ціни товару за повернення готівки нам.

2. Передплата на картку Приватбанку — Ви можете заощадити 2% комісії за повернення готівки новою поштою, якщо сплатите товар перед тим, як ми його Вам надішлемо. Номер картки та ім'я власника картки ми надішлемо Вам протягом 1 години, якщо товар був замовлений у робочий час. Понеділок – п'ятниця з 9:00 до 18:00.

"Нова пошта"

Кур'єром

Ми доставляємо кур'єром власної служби доставки по Дніпру та Києву, а також доставляємо товар у будь-яку точку України кур'єром транспортної компанії "Нова пошта". Кур'єр доставить товар до вашої оселі. Вартість доставки Вам повідомить менеджер після оформлення замовлення.

Самовивіз, оплата Готівкою

Ви зможете сплатити готівкою при отриманні товару у наступних наших філіях: Дніпро, Київ.

Самовивіз, Безготівковий розрахунок

Замовлений товар ви зможете забрати у нашому представництві, у містах: Дніпро, Житомир, Київ, Луцьк.

 

Способи оплати

Готівкою (або післяплата +2%) 

Готівкою Ви можете розрахуватися:

1. У наших пунктах самовивезення*.

2. На складі Нової Пошти, а також при кур'єрській доставці Новою Поштою на вашу адресу. Тоді Ціна товару буде вищою на 2%. Ці 2% – комісія Нової Пошти за післяплату.

3. При доставці товару кур'єром по м. Дніпру.

*Пункти самовивезення, де можлива оплата готівкою: Дніпро.

 

Юридичним особам банківський переказ 

Після оформлення замовлення протягом робочого дня менеджер відправить вам електронною поштою рахунок на товар (отримання рахунку означає, що товар для вас зарезервований).

Цей рахунок можна сплатити у будь-якому відділенні будь-якого банку.

Як правило, оплата потрапляє на наш рахунок протягом 3-5 робочих годин (у деяких випадках можуть бути затримки до 3-х банківських днів, наприклад, якщо Ви сплатили в Ощадбанку).